ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Хороший засіб для суглобів від Грінвізи: трав’яний комплекс

Досвід застосування засобу для суглобів Поліензим-8 Грінвіза фіксує з 2003 року. Особливу увагу звертає на себе той факт, що Поліензим-8 позитивно впливає при медикаментозному лікуванні ревматоїдних артритів за допомогою гормональної терапії і нестероїдних протизапальних препаратів. Спосіб прийому – по половині чайної ложки 3 рази на день. Відзначається, що вже через один місяць прийому засобу для суглобів стан пацієнтів покращується. Це дає можливість скасовувати прийом Диклофенаку та інших нестероїдних протизапальних, а також знижувати дозування преднізолону. Далі хворі продовжували прийом поліензиму ще 2 місяці по половині чайної ложки вранці і ввечері.

У клімактеричному періоді у жінок при прийомі поліензиму-8 поліпшується стан опорно-рухової системи завдяки поліпшенню засвоєння кальцію. Тому наш засіб для суглобів від Грінвізи є хорошою профілактикою остеопорозу і покращує стан суглобів. При переломах і розтягненнях прийом даного поліензиму значно зменшує біль і прискорює процеси загоєння.

Отже, розглянемо докладніше властивості лікарських рослин, які входять до складу нашого засобу для суглобів.

Лопух великий містить до 350 мг /% вітаміну С, дубильні речовини, флавоноїди, ситостерин, антоціани і глікозиди. Є дезінфекційним, протизапальним засобом. Втамовує біль і чистить кров. Покращує обмін речовин. Завдяки вмісту глікозиду арктіін запобігає мутації і росту пухлинних клітин. Гальмує розвиток деструктивно-запальних явищ в суглобах, перешкоджає їх окостенінню. А також зміцнює волосся і нігті.

Хвощ польовий крім дубильних речовин містить також сапонін еквізетін, смоли, гіркоти і велику кількість кремнієвої кислоти, нікотин, диметилсульфон, флавоноїди, аскорбінку. Відомий з глибокої давнини своїми протизапальними, антисептичними, антимікробними властивостями. Також очищає кров і коригує імунітет. Приводить в норму склад крові, обмін речовин і рівень холестерину. Оптимізує засвоєння кальцію. За рахунок великого вмісту кремнію – до 16%, зміцнює кістки, суглоби і сполучну тканину.

Люцерна синя містить цілий спектр особливо цінних мінералів. Це фтор, кальцій, фосфор, цинк, марганець, залізо, мідь. Також ця рослина є джерелом хлорофілу, білків і вітамінів. Тому використовується як повноцінне джерело живлення. Виявляє антиракові, антисклеротичні, протизапальні та загальзміцнювальні властивості при ревматизмі та артриті. Виводить з організму надлишок рідини і сечової кислоти.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.