ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Хочеш забути про молочницю? Ми підкажемо як!

Три з чотирьох дорослих жінок у своєму житті стикаються з вагінальним кандидозом, який вони самі часто називають молочницею. Велика поширеність і часто легкий перебіг захворювання в більшості випадків породили неправильну думку про молочницю як про несерйозну проблему. Не варто недооцінювати ситуацію!

Невилікуваний вагінальний кандидоз може стати причиною запальних захворювань інших сечостатевих органів жінки, бездітності, виснаження організму тривалою хворобою, депресивного стану і джерела зараження для статевого партнера. І погодьтеся, так хочеться позбутися від неприємних симптомів інтимного плану: виділень, відчуттів сверблячки, дискомфорту, нечистоти! Тепер жінкам можуть допомогти свічки Вітол з олійним екстрактом льону і чистотілу виробництва компанії Грін-віза. Ефективність і висока безпека свічок з олією льону і чистотілу перевірена на практиці.

Виявляється, саме супозиторії вагінальні найбільш ефективні та нешкідливі для організму. Натуральні лікувальні компоненти супозиторіїв вагінальних концентруються саме там, де необхідно, минаючи стороною печінку, шлунково-кишковий тракт. Так як супозиторії вагінальні ставляться на ніч, одужання відбувається практично уві сні! Свічки з олією льону і чистотілу надають сильну протизапальну, протигрибкову і бактерицидну дію. Нормалізують флору піхви і підвищують стійкість вагінального епітелію до інфекційних і запальних процесів. Курсовий прийом супозиторіїв вагінальних показаний при бактеріальному вагінозі і кандидозах, для профілактики грибкових інфекцій піхви, при лікуванні препаратами, що порушують флору піхви.

Курс для відновлення жіночого здоров’я

Компанія Грін-віза рекомендує пройти наступний відновний курс для жінок з проблемою молочниці. Свічки ставлять одну на ніч  мінімум 2 місяці (60 днів) в такій послідовності:

  1. Свічки Вітол з олійним екстрактом льону і чистотілу вагінально 20 шт.
  2. Свічки Вітол з олійним екстрактом зародків пшениці і ромашки вагінально 10шт.
  3. Ректально свічки Вітол з жиром печінки акули (катрана) 10 шт.
  4. Потім повторити пункти 2 і 3.

Одночасно з курсом свічок зміцнюємо жіноче здоров’я і нормалізуємо гормональний фон. Для цього у нас є натуральні препарати:

Додатково можна приймати:

  • Седафіт.
  • Капсули для печінки серії Фітофорте або однойменні капсули серії Грінвіт.
  • Поліензим-6 Неврологічна формула.
  • Капсули Грінвіт жир печінки катрана.

У легких випадках дискомфорту або для профілактики після курсу оздоровлення рекомендуємо вам засіб Олія для інтимної гігієни Делікат. Він спеціально розроблений фахівцями компанії Грін-віза для ніжного очищення інтимних частин тіла – відчуття свіжості і захист протягом дня вам гарантується! Добре використовувати перед відвідуванням басейнів і природних водоймищ.

Застосування супозиторіїв є сучасним, зручним, високоефективним і добре переносимим способом лікуванням вагінального кандидозу. Приємно позбутися всього, що заважає відчувати себе привабливою і сексуальною! Як чудово придбати почуття свободи, незрівнянне ні з чим, хіба що з поверненням здоров’я.
Бажаємо вам бути здоровими та радісними!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.