ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Для профілактики катаракти і стримування розвитку

При катаракті кришталик втрачає прозорість, мутніє частково або повністю. Він стає як матове скло, закриває доступ світла до сітківки і відбувається втрата предметного зору. Кришталик не має власних судин і нервів. Тому запальні і пухлинні процеси в кришталику виключені. Однак він вразливий щодо порушення обміну речовин і живлення. Кришталик вимагає серйозної уваги після 40 років. Головне завдання полягає в профілактиці катаракти і стримуванні розвитку. Необхідно розуміти, що якщо катаракта зріла, то терапія буде неефективна.

Помутніння кришталика – це процес згортання білка з утворенням щільних структур і з хімічної точки зору повернути його назад неможливо. Однак деякі форми початкової стадії катаракти при ранньому початку консервативного лікування і ефективному усуненні причин, які викликали порушення, можуть регресувати до повного зникнення помутніння. У більшості ж випадків справа закінчується оперативним втручанням. Хірургія катаракти зараз знаходиться на високому рівні, однак питання профілактики катаракти і стримування розвитку надзвичайно актуальне. Більше інформації ви можете знайти в статті Способи профілактики катаракти і стримування розвитку.

Заходи профілактики катаракти

Значення заходів по профілактиці катаракти і стримування її розвитку важко переоцінити. Для цієї мети дуже корисні натуральні продукти. Продукція ТМ Грін-віза особливо ефективна і прекрасно працює в цьому напрямку. Завдання – забезпечити кришталик необхідними поживними речовинами. Це в першу чергу повноцінні білки. Білкові коктейлі містять всі незамінні і замінні амінокислоти. Необхідні жиророзчинні вітаміни А і Е. Їх містять всі олії і мікстові продукти з їх включенням: Омега-комплекс, Жир печінки катрана, Олія льону.

Дуже корисний сквален. Він насичує тканини киснем і покращує обмін речовин. Міститься в Олії амаранту і жирі печінки катрана. Фітобальзам і капсули Для очей, а також Капсули для поліпшення мозкового кровообігу чудово захищають від несприятливих факторів навколишнього середовища, які сприяють помутніння кришталика. У ці три продукти входить унікальна олія виноградних кісточок. Вона містить олігомерні проантоціанідини, які забезпечують захист і відновлення очних тканин. Всі антиоксиданти мають велике значення в підтримці прозорості кришталика. Їх необхідно вживати постійно і регулярно.

Ще кілька слів з приводу можливості нехірургічного лікування катаракти і стримування розвитку. У початковій стадії захворювання це може дати хороші результати. Тут можна порадити

  • Капсули для очей ТМ Грін-віза,
  • Поліензими-3, 6 і 15.

Ці препарати можна комбінувати між собою і з іншою продукцією ТМ Грін-віза. Програму слід розписати на тривалий час і регулярно контролювати стан зорової функції у хорошого фахівця.

За матеріалами книги Коваленко В.В. Проблеми органу зору і їх рішення з продукцією фірми Грін-віза.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.