ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

При катаракті кришталик втрачає прозорість, мутніє частково або повністю. Він стає як матове скло, закриває доступ світла до сітківки і відбувається втрата предметного зору.

Кришталик не має власних судин і нервів. Тому запальні і пухлинні процеси в кришталику виключені. Однак він вразливий щодо порушення обміну речовин і харчування. Кришталик вимагає серйозної уваги після 40 років. Головне завдання полягає в профілактиці катаракти і стримуванні розвитку. Необхідно розуміти, що якщо катаракта зріла, то терапія буде неефективна. Помутніння кришталика – це процес згортання білка з утворенням щільних структу і з хімічної точки зору повернути його назад неможливо. Однак деякі форми початкової стадії катаракти при ранньому початку консервативного лікування і ефективному усуненні причин, які викликали порушення, можуть регресувати до повного зникнення помутніння. У більшості ж випадків справа закінчується оперативним втручанням. Хірургія катаракти зараз знаходиться на високому рівні, однак питання профілактики катаракти і стримування розвитку надзвичайно актуальне.

Більше інформації ви можете знайти в статті Способи профілактики каратакти і стримування розвитку.

Значення заходів по профілактиці катаракти і стримування її розвитку важко переоцінити.

Для цієї мети дуже корисні натуральні продукти. Продукція ТМ Грін-віза особливо ефективна і прекрасно працює в цьому напрямку.
Завдання профілактики катаракти і стримування її розвитку – забезпечити кришталик необхідними поживними речовинами.
Це в першу чергу повноцінні білки. Продукти, що містять зародки пшениці багаті амінокислотами – Загальзміцнювальна і Енергетична формули. Білкові коктейлі містять всі незамінні і замінні амінокислоти.
Необхідні жиророзчинні вітаміни А і Е. Їх містять всі олії і мікстові продукти з їх включенням.
Омега-комплекс, Жир печінки катрана, Олія льону.
Дуже корисний сквален. Він насичує тканини киснем і покращує обмін речовин. Міститься в Олії амаранту і жирі печінки катрана.
Фітобальзам і капсули Для очей, а також Капсули для поліпшення мозкового кровообігу чудово захищають від несприятливих факторів навколишнього середовища, які сприяють помутніння кришталика. У ці три продукти входить унікальна олія виноградних кісточок. Вона містить олігомерні проантоціанідини, які забезпечують захист і відновлення очних тканин. Всі антиоксиданти мають велике значення в підтримці прозорості кришталика. Їх необхідно вживати постійно і регулярно.
Ще кілька слів з приводу можливості нехірургічного лікування катаракти і стримування розвитку. У початковій стадії захворювання це може дати хороші результати. Тут можна порадити

  • Капсули для очей ТМ Грін-віза,
  • Поліензими 3, 6 і 15.

Ці препарати можна комбінувати між собою і з іншою продукцією ТМ Грін-віза. Програму слід розписати на тривалий час і регулярно контролювати стан зорової функції у хорошого фахівця.
За матеріалами книги Коваленко В.В. Проблеми органу зору і їх рішення з продукцією фірми Грін-віза.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *