ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Для лікування демодекозу очей

Демодекоз очей – це затяжне і дуже неприємне захворювання повік, точніше самого краю повік. Воно вимагає спеціального лікування у офтальмолога. Викликається кліщем під назвою демодекс мікроскопічних розмірів. Необхідно знати, що це захворювання спостерігається у людей з сильно зниженим імунітетом. Адже цей кліщ повсюдно поширений в навколишньому світі, проте недуга вражає далеко не всіх людей. Тому першочергове завдання полягає в проведенні заходів по оздоровленню організму, загальному зміцненню і підвищенню імунітету.

Для комплексного лікування демодекозу очей на додаток до препаратів, що призначені офтальмологом, рекомендуються наступний курс препаратів компанії Грін-віза для виключення рецидивів захворювання:

  • Імуномодулятор Поліензим-9. Потрібно починати прийом з дози на кінчику чайної ложки і протягом 7 днів поступово довести до половини чайної ложки. Розсмоктати в роті і запити 100 мл теплої води.
  • Імуногрін.
  • Пробіотик 7 в поєднанні з капсулами Пребіогрін серія Фітофорте.

У рекомендованих дозах є порція “чайна ложка”. Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих, які у вас є. Поліензими слід розсмоктувати в роті і запивати водою з розрахунку на 1 чайну ложку випивається 1 склянка води, трохи теплої або кімнатної температури. Курс прийому 2 місяці. Додатково поза курсом протягом року рекомендується приймати Фітобальзам для підвищення імунитету.

Для отримання стійкого ефекту оздоровлення органу зору, профілактики рецидивів і поліпшення зору ми рекомендуємо використовувати Продукти здорового харчування в щоденному меню, особливо асортимент олій холодного віджиму ТМ Грін-віза.

 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.