ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Для лікування астенічного синдрому

Для комплексного лікування астенічного синдрому рекомендується приймати 2 місяці наступний курс препаратів ТМ Грін-віза.

У рекомендованих дозах є порція “чайна ложка”. Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих, які у вас є. Поліензим слід розсмоктувати в роті і запивати водою з розрахунку на 1 чайну ложку випивається 1 склянка води, трохи теплої або кімнатної температури.

  • Поліензим 7 за 40 хвилин до їди по половині чайної ложки 2 рази на день.
  • Фіточай, що бадьорить 2 рази в день між прийомами їжі. Заварювати 1 пакетик на 1 склянку окропу.
  • Енергетична формула приймається 2 рази на день між прийомами їжі як перекус по 1 столовій ложці на 1 склянку рідини. Або можна додавати в негарячу їжу.

Для закріплення досягнутих позитивних результатів лікування астенічного синдрому необхідно приймати тривалий час

  • Олію кедрових горіхів і Олію волоського горіха по 1 чайній ложці 2 рази на день за 20 хвилин до їди або можна додавати в негарячу їжу.
  • Загальнозміцнювальну формулу 2 рази в день між прийомами їжі як перекус по 1 столовій ложці на 1 склянку рідини. Або можна додавати в негарячу їжу.

Стійкий ефект оздоровлення організму, профілактика загострень і поліпшення стану спостерігається за умови застосування всієї лінійки Продуктів здорового харчування в щоденному харчуванні, а особливо асортименту білкових коктейлів і олій холодного віджиму ТМ Грін-віза.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.