ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Цукровий діабет - дієта і спосіб життя

Цукровий діабет – це захворювання, яке обумовлено повною відсутністю або недоліком гормону інсуліну. Внаслідок цього порушується ліпідний, водно-сольовий і, в першу чергу, вуглеводний обмін речовин.

Цукрова хвороба є одним з найбільш поширених захворювань на планеті. У багатьох людей є схильність до цієї недуги. В цьому випадку необхідні регулярні обстеження і контроль факторів ризику. Велике значення мають заходи профілактики:

  • Збалансоване харчування.
  • Регулярні посильні фізичні навантаження.
  • Контроль маси тіла.
  • Відмова від шкідливих звичок.

Погодьтеся, що ці заходи завжди доступні, було б бажання! Зверніть увагу, що фізично навантажувати організм потрібно без фанатизму, відповідно до вашого віку і стану здоров’я. Однак схильність – це ще не хвороба! За допомогою таких нехитрих заходів можна істотно знизити ризик розвитку цукрового діабету.

Якщо ж захворювання вже діагностовано, то людям з цукровим діабетом дуже важливо оптимізувати обмін речовин, контролювати артеріальний тиск і знижувати надлишкову вагу тіла. Для попередження розвитку супутніх діабету захворювань необхідно давати тілу фізичне навантаження в посильних дозах, виключити куріння і алкоголь.

Важливість дієти при діабеті

Необхідно звернути пильну увагу на харчування. Воно повинно бути різноманітним і збалансованим, мати повноцінний склад. Обов’язкові до вживання складні вуглеводи, так як вони містять багато харчових волокон. Тому щодня необхідно їсти овочі і фрукти. Виняток становлять виноград і банани.
Корисно і зручно регулярно вживати продукти здорового харчування від Грін-візи, вони відмінно підходять для людей з цукровим діабетом. Деякі вже готові до вживання і приємно урізноманітнюють раціон, інші дуже швидко готуються. Рижієва олія стабілізує рівень цукру в крові. Детально продукція і спосіб прийому при цукровому діабеті описані на цій сторінці.
Основні фітопрепатати лікувально-профілактичної дії:

  • Інулін Форте для поліпшення обміну речовин і зниження цукру.
  • Пиколинат хрома.
  • Фітобальзам для зниження цукру.
  • Адаптогенна і антиоксидантна формула Поліензим-1.

Поліензим можна використовувати за умови, що немає суворого обмеження в солодкому, так як консервантом в цьому препараті є мед.

Звертаємо вашу увагу, що контроль цукру в крові обов’язковий. Скасування або зниження дози фармакологічних препаратів необхідно погоджувати з лікарем.

Ми бажаємо вам доброго здоров’я!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.