ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Цукровий діабет – це захворювання, яке обумовлено повною відсутністю або недоліком гормону інсуліну. Внаслідок цього порушується ліпідний, водно-сольовий і, в першу чергу, вуглеводний обмін речовин.

Цукрова хвороба є одним з найбільш поширених захворювань на планеті. У багатьох людей є схильність до цієї недуги. В цьому випадку необхідні регулярні обстеження і контроль факторів ризику. Велике значення мають заходи профілактики, які завжди доступні, було б бажання!

  • Збалансоване харчування.
  • Регулярні фізичні навантаження без фанатизму, відповідно до вашого віку і стану здоров’я.
  • Контроль маси тіла.
  • Необхідно відмовитися від шкідливих звичок.

Однак схильність – це ще не хвороба! За допомогою таких нехитрих заходів можна істотно знизити ризик розвитку цукрового діабету.

Якщо ж захворювання вже діагностовано, то людям з цукровим діабетом дуже важливо оптимізувати обмін речовин, контролювати артеріальний тиск і знижувати надлишкову вагу тіла. Для попередження розвитку супутніх діабету захворювань необхідно давати тілу фізичне навантаження в посильних дозах, виключити куріння і алкоголь.

Також необхідно звернути пильну увагу на харчування. Воно повинно бути різноманітним і збалансованим, мати повноцінний склад.

Обов’язкові до вживання складні вуглеводи, так як вони містять багато харчових волокон.

Тому щодня необхідно їсти овочі і фрукти. Виняток становлять виноград і банани.
Добре і зручно регулярно вживати цільнозернові каші і клітковини від Грін-візи. Клітковини вже готові до вживання і приємно урізноманітнюють раціон. А цільнозернові каші дуже швидко готуються, їх можна просто запарити або трошки проварити. Вся лінійка Здорового харчування відмінно підходить для людей з цукровим діабетом. Рижієва олія стабілізує рівень цукру в крові. Детально продукція і спосіб прийому при цукровому діабеті описані тут.
Основні фітопрепатати лікувально-профілактичної дії при цукровому діабеті.

Звертаємо вашу увагу, що контроль цукру в крові обов’язковий. Скасування або зниження дози фармакологічних препаратів необхідно погоджувати з лікарем.

Грін-віза бажає вам доброго здоров’я!#greenvisacomua

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *