ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Цікаве про рижієву олію

Рижієва олія від Грін-візи виробляється за технологією, що дбайливо зберігає всі  вітаміни.

Також велика увага приділяється якості сировини. Це дозволяє отримувати високоякісний продукт з максимальною кількістю корисних природних сполук. Особливо важливі для нас антиоксиданти, якими так багата ця олія. Адже ми піддаємося вільно-радикальному окисленню з самого народження протягом усього життя. Цей цілющий і смачний продукт рятує наші клітини та дозволяє довго залишатися здоровими і красивими, сильними і стійкими до агресивних явищ навколишнього середовища.

Високий вміст в олії рижієвій виробництва Грін-візи спеціальних жирних омега-кислот, особливо омега-3. Це забезпечує наступні його дії на організм.

 • Покращує жировий та холестериновий обмін, підтримує в нормі рівень холестерину.
 • Підтримує гормональний баланс.
 • Знижує ризик відкладень на стінках судин, знімає судинні запалення і покращує властивості крові.

В рижієвій олії багато так званого еліксиру молодості, тобто вітаміну Е. Він міститься у природному комплексному стані.

Це дозволяє

 • поліпшити стан м’язової системи.
 • Захистити і усунути відхилення в роботі шлунка.
 • Нормалізувати стан репродуктивної системи.
 • Поєднання в рижієвій олії вітаміну Е, магнію і хлорофілу забезпечує підтримку в крові нормального рівня гемоглобіну та лейкоцитів.

З вищесказаного випливає, що введення в раціон харчування рижієіої олії вельми корисно для профілактики і комплексного лікування гіпертонії, атеросклерозу, стенокардії, ішемічної хвороби серця, анемії, варикозного розширення вен, тромбофлебіту.

Особливістю мінерального складу олії рижієвої від Грін-візи є присутність в ній значної кількості магнію.

Він має протизапальні та протиалергічні властивості, цей макроелемент відповідає за правильну роботу серцевого-судинної, м’язової та нервової системи. А також сприяє підтримці нормального рівня цукру в крові і поліпшенню травлення. Достатня кількість магнію в організмі людини є надійною профілактикою атеросклерозу, цукрового діабету , сечокам’яної хвороби, захворювань передміхурової залози. У поєднанні з вітамінами D і К, що містяться в рижієвій олії, магній також сприяє запобіганню розвитку остеопорозу. Ця  хвороба властива людям літнього віку та жінкам в період менопаузи. В таких випадках ефективне поєднання в раціоні кунжутної та рижієвої олії.

В рижієвій оліїі висока концентрація хлорофілу, вітамінів F, Е і А. Ці речовини мають сильну бактерицидну та ранозагоювальну дію. Тому вона корисна для профілактики і лікування гастритів, колітів, ентероколітів, виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки. Ефективно застосовувати цей рослинний продукт в профілактиці та для усунення гельмінтозів.

Стосовно косметології. Антивікові компоненти рижієвої олії

 • Надають шкірі пружність і еластичність.
 • Покращують стан шкірних капілярів.
 • Сприяють підтримці водно-ліпідного балансу шкіри.
 • Попереджають виникнення пігментних плям.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.