ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Цікаве про прекрасний амарант

Амарант – це слово грецького походження. Воно перекладається як прекрасна квітка, яка не в’яне. У давнину греки шанували його як символ вічного життя.

Країна походження амаранту – Центральна Америка. Ацтеки і інки в давнину багато століть обробляли амарант як цінну хлібну культуру. Також він застосовувався з лікувальною метою і шанувався як священна рослина. Однак прийшли завойовники – конкістадори і заборонили амарант.

Ця цінна культура була забута більше чотирьох століть. Зараз вчені всього світу ведуть дослідження, вивчають і намагаються відродити використання амаранту. Адже він володіє унікальним складом біологічно активних речовин і може застосовуватися в різних сферах. І як продукт харчування, і як лікувальний засіб. Всі частини рослини можна широко використовувати для оздоровлення організму завдяки багатому унікальному складу біологічно активних речовин.

Біологи називають амарант скарбницею ідеального білка, тому що за загальноприйнятою шкалою якості амарантовий білок оцінюється в 100 одиниць. Тобто найвища оцінка!

Також містить сквален, дуже цінну речовину протипухлинної дії. Це компонент шкірних покривів, який насичує киснем тканини нашого організму.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.