ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Чим хороші свічки супозиторії компанії Грін-Віза

Сьогодні стало популярним застосовувати різні супозиторії вагінальні і ректальні. Термін супозиторії має іншу більш відому назву – свічки. Компанія Грін-Віза виготовляє свічки Вітол. Завдяки складу з натуральних рослинних компонентів вони гармонійно взаємодіють з організмом. І, що важливо, у них прийнятна ціна. Свічки вагінальні та ректальні допомагають ефективно впоратися із захворюванням і швидше відновитися після нього. А також будуть сприяти зміцненню вашого організму і насиченню поживними речовинами і вітамінами.

Свічки Вітол від Грін-візи швидко тануть в місці їх введення, а саме прямій кишці або піхві. Потім відбувається швидке всмоктування біологічно активних речовин через кровоносні і лімфатичні судини, що знаходяться тут у великій кількості. Завдяки кровоносній системі біоактивні компоненти швидко доставляються в велике коло кровообігу. А лімфатична система забезпечує м’якість і тривалість дії цих речовин.

Переваги натуральних супозиторієв

Які ж переваги мають наші супозиторії вагінальні і ректальні? Перш за все, потрібно відзначити, що вони зроблені з натуральних екологічно чистих компонентів:

  • Забезпечують відновлення обміну речовин в організмі і антиоксидантний захист клітин.
  • Покращують постачання кисню у клітини.
  • Підвищують імунітет.
  • Підсилюють ефект медикаментів, тому що є союзниками ліків.
  • Легко засвоюються організмом.
  • Безпечні, нетоксичні, без побічних ефектів.

Рецептура наших свічок (супозиторіїв) розроблялася при взаємодії з Національною Фармацевтичної Академією, Українським науково-дослідним інститутом олій і жирів НААН. Їх ефективність перевірена тестуванням на кафедрах Харківської медичної академії післядипломної освіти лікарів. Свічки (супозиторії) відповідають медичним критеріям, що задокументовано в Технічних Умовах, які представлені на нашому сайті.

У порівнянні з пероральними препаратами швидше і ефективніше проявляють свою лікувальну дію. А побічні ефекти значно знижуються. Доступна, економічно виправдана ціна. Свічки вагінальні та ректальні вводяться просто і безболісно. Не викликають негативних реакцій з боку шлунково-кишкового тракту. Немає потреби пов’язувати прийом лікарського засобу з прийомом їжі. У дитячій практиці 20% всіх лікарських форм становлять свічки (супозиторії). Починають діяти через 15-20 хвилин після введення. Це набагато швидше в порівнянні з пероральним введенням.Таким чином, Вітол – ефективна, зручна і безпечна лікарська форма для застосування як у дітей, так і у дорослих.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.