ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Чудова п'ятірка цілющих рослин для підтримки роботи серця і судин

До складу натуральних таблеток Кардіонорм входить п’ятірка цілющих рослин для серцево-судинної системи. Це плоди глоду криваво-червоного, коріння і кореневища валеріани, кора і квіти каштана кінського, квіти і листя конюшини червоної, квіткові бутони і плоди софори японської. Давайте розглянемо лікарську дію кожної рослини для того, щоб зрозуміти, який сумарний потенціал дає можливість Кардіонорму бути ефективним помічником нашому серцю і судинам.

Глід для ритму серця

Глід з грецької перекладається як сильний, міцний. Він надзвичайно стійкий до несприятливих умов зовнішнього середовища і довговічний. Деякі види глоду живуть до чотирьохсот років. Плоди містять п’ятнадцять різновидів флавоноїдів, холін, аскорбінову кислоту, ефірні олії і олеанову і урсулову кислоти. Сприятливо впливають на серце і судини. Активні речовини плодів глоду володіють судинорозширювальними властивостями, збільшують циркуляцію крові по судинах міокарда, підвищують силу і ефективність скорочень серця і зменшують їх частоту.

Добре допомагають при порушеннях ритму серця і нормалізують тиск, особливо в період вікових клімактеричних змін.
У людей з ІХС* і гіпертонією глід зменшує серцебиття і тяжкість в області серця, а також показники електрокардіограми. Має заспокійливу дію, знижує рівень холестерину, є антиоксидантом. Допомагає при ВСД **, нервовому збудженні і порушеннях сну. Попереджає серцево-судинні захворювання і передчасне старіння організму. Є гарним доповненням до основного лікування при порушенні нормального серцевого ритму.

Валеріана і кінський каштан

Валеріана підсилює дію глоду. Вона є природним седативним засобом, заспокоює центральну нервову систему, регулює роботу серця, розширює коронарні судини, знижує тиск і знімає спазми. А також є жовчогінним засобом і підсилює секреторну діяльність шлунково-кишкового тракту. Терапевтичний ефект розвивається повільно, тому найбільша ефективність досягається при тривалому регулярному застосуванні.

Кінський каштан широко застосовується в медицині завдяки цілющим речовинам, які входять до його складу. Це рутин, кверцетин, ескулін, есцин, ізокверцетін. Вони знижують в’язкість крові, знижують проникність капілярів і підвищують тонус вен і покращують їх наповнення кров’ю у всіх ділянках тіла. Це особливо ефективно, якщо є порушення венозної прохідності, і позитивно впливає на роботу багатьох органів. Квітки кінського каштана з давніх часів застосовували в зборах для лікування варикозу, хворобах печінки, шлунково-кишкового тракту, жіночих захворюваннях, застуді, болях в суглобах і радикуліті. Є рецепт кави з кінського каштана при шлункових розладах.

Софора японська та конюшина

Квіткові бутони і плоди софори японської є дуже цінною лікарською сировиною. Вони містять велику кількість рутина, який добре зміцнює стінки судин і робить їх еластичнішими, знижує рівень холестерину і цукру. Поліпшує склад крові і благотворно впливає на всю систему кровоносних судин. Софора являється джерелом найцінніших речовин, завдяки яким лікує і знижує ризик виникнення внутрішніх крововиливів, склерозу судини, хвороби шлунково-кишкового тракту, серцевих нездужань.

Квіти і листя конюшини червоної очищають кров, судини, зміцнюють серце і покращують його роботу. Це хороший засіб при запамороченні, атеросклерозі, підвищеному тиску. Має седативну дію, зміцнює нервову систему. При нервовому виснаженні добре заспокоює і живить ЦНС***, відновлює сили і енергетичний баланс. У ньому міститься велика кількість біологічно активних речовин. Має виражену здатність знімати запалення, активний проти вірусів, мікробів, бактерій і грибків. Є хорошим помічником в лікуванні пухлин і туберкульозу.

Серцеві хвороби найчастіше розвивається непомітно і відчуваються вже тоді, коли наслідки їх розвитку набувають серйозного характеру. Ми всі знаємо, що хворобу простіше попередити, ніж лікувати. Тому рекомендуємо всім займатися профілактикою і зміцнювати своє серце. Кардіонорм, завдяки своєму збалансованому складу, грає найважливішу роль в програмі поліпшення роботи серця і судин.

Ми бажаємо здоров’я і любові вашому серцю!


*ІХС – ішемічна хвороба серця.
** ВСД – вегето-судинна дистонія.
***ЦНС – центральна нервова система.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.