ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Чайне дерево і Зелений волоський горіх – ефективний дует

Свічки Вітол від компанії Грін-віза з волоським горіхом і чайним деревом  мають сильний лікувальний ефект. Волоський горіх в дикому стані росте в горах Середньої і Малої Азії та на Кавказі. В Україні його розводять як плодове дерево. Травники з давніх часів використовували настойки, водні та масляні настої, відвари з листя і зеленої шкірки волоського горіха.

Лікували золотуху, атеросклероз, гастроентерит, проноси, нерегулярні місячні. Застосовували як загальнозміцнюючий засіб, при занепаді сил, авітамінозі, рахіті. Як додатковий засіб – при цукровому діабеті, шкірних захворюваннях в результаті порушення обміну речовин.

Зовнішньо настій або відвар використовувався для полоскання при ангінах, стоматитах, гінгівітах, пухких яснах і кандидозах, для спринцювань при білях у жінок. Свіже листя подрібнювали і прикладали до ран і виразок для прискорення загоєння.

Листя і околоплодники волоського горіха містять

  • флавоноїди, дубильні речовини, алкалоїди, вітамін В1, Е,
  • барвник Юглон – 5-окси-1,4-нефтехінон,
  • аскорбінову кислоту – до 3000 мг%,
  • каротин – понад 30 мг%,
  • ефірну олію – 0,06%, кавову кислоту і мікроелементи.

Юглон – це найцінніше рослинна речовина: близько ста сорока грамів видобувається з тонни зеленого околоплодника! Його застосовують медики як антисептик і ранозагоювальне для лікування інфікованих ран, виразок, що не загоюються, термічних опіків. Має виражену бактерицидну дію. Дослідження вчених показують, що юглон активний проти пухлин.

Чайне дерево давно відоме як сильний антибактеріальний, антивірусний, антигрибковий засіб, що пригнічує життєдіяльність патогенних мікроорганізмів. Свічки Вітол з олвєю зеленого волоського горіха і ефірною олією чайного дерева прекрасно зарекомендували себе як додатковий засіб при запальних захворюваннях сечостатевої системи. Вони знижують ризик ускладнень, алергічних проявів і кандидозів.

А також знижають негативну дію антибіотиків на імунітет і запобігають появі стійких форм мікроорганізмів.

Грін-віза бажає Вам міцного здоров’я!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.