ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Програма оздоровлення і лікування захворювань нирок від Грін-візи

1784 грн 1730 грн - 3% Замовити

Розрахований на 2 місяці. Очищає нирки, покращує їх роботу і стан, оздоровлюється весь організм.

Продукти комплексів

Загальна сума: 1784 грн 1730 грн - 3%
Замовити

Як застосовувати препарати

Дана програма оздоровлення та лікування захворювань нирок розроблена медичними фахівцями компанії Грін-віза для м’якого та ефективного лікування нирок. Передбачений мінімальний курс складає 2 місяці. За потреби можна продовжити. Програма оздоровлення нирок забезпечує покращення функцій та стану нирок. Від здоров’я нирок залежить здоров’я всього організму. Поліпшується самопочуття, оздоровлюються та очищаються нирки, підвищується імунітет.
Профілактично програму рекомендується проводити один раз на рік.

Попередньо слід протягом 10 – 12 днів провести санацію верхніх дихальних шляхів. Оскільки здоров’я нирок пов’язане зі здоров’ям носоглотки. Якщо є інфекція у верхніх дихальних шляхах, вона опускається у нирки.

  • Вранці і ввечері по одному впорскування в кожну ніздрю спрей для носа Аромадоктор.
  • Вдень – спрей для носа Цілитель.
  • Для горла застосовувати спрей Швидка допомога тричі на день. Після зрошення горла не їсти і пити протягом години.

Також рекомендуємо Вам дотримуватися питного режиму, 2 літри води на день переважно у першій половині дня. Якщо ж ви п’єте набагато менше води, споживання води слід збільшувати до двох літрів поступово. Необхідно дотримуватися дієти, виключити занадто гостре, солоне, засмажене, копчене та екстраговане.

Як приймати препарати для лікування нирок

Слід враховувати, що прийом препаратів для лікування нирок необхідно починати з маленьких доз, щоб організм зміг адаптуватися до очисного процесу та не було загострень. Протягом тижня дозу слід доводити до рекомендованої. У дозах, що рекомендуються, є порція “чайна ложка”. Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих, які у вас є. Поліензими слід розсмоктувати в роті та запивати водою з розрахунку на 1 чайну ложку випивається 1 склянка води, трохи теплої або кімнатної температури.

Поліензим-3.2 слід починати з 1/8 чайної ложки. Доза, що рекомендується, половина чайної ложки.
Фітобальзам Здоров’я нирок з 1/8 чайної ложки. Доза, що рекомендується, 1 чайна ложка.

Перший місяць прийому

Перед сніданком, наприклад, 7 годин ранку. Ви можете самостійно визначати собі зручний час для ранкового прийому їжі. Бажано, щоб ви снідали до 9 години ранку.
Поліензим-3.2 через 10-20 хв. прийняти бальзам Здоров’я нирок.
За півгодини можна поснідати. Якщо ви поспішаєте, то можна починати сніданок за десять хвилин. У їжу додати або прийняти під час їжі 1 чайну ложку олії конопель. Після їжі випити 1 капсулу Рослинного уросептика.
Перед вечерею, у нашому прикладі це 19.00. Ви можете самостійно визначати для себе зручний час для прийому їжі. Бажано, щоб ви вечеряли до 7 години вечора.
Поліензим-3.2 через 10-20 хв. прийняти бальзам Здоров’я нирок.
За півгодини можна повечеряти. Якщо ви вечеряєте пізно, то можна починати вечерю за десять хвилин. У їжу додати або прийняти під час їжі 1 чайну ложку олії конопель. Після їжі випити 1 капсулу Рослинного уросептика.

Другий місяць прийому

У другий місяць прийому замість Олії конопель приймаються натуральні таблетки Нефронорм та Хлорфіонорм по 1 шт. 2 рази на день.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залиште Ваші контакти і наші фахівці допоможуть підібрати ефективний комплекс препаратів саме для Вас!