ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Програма оздоровлення і лікування захворювань нирок від Грін-візи

1615 грн 1566 грн - 3% Замовити

Розрахований на 2 місяці. Очищає нирки, покращує їх роботу і стан, оздоровлюється весь організм.

Продукти комплексів

Загальна сума: 1615 грн 1566 грн - 3%
Замовити

Як застосовувати препарати

Дана програма оздоровлення і лікування захворювань нирок розроблена медичними фахівцями компанії Грін-віза для м`якого і ефективного лікування нирок. Передбачений мінімальний курс становить 2 місяці. При необхідності можна продовжити. Програма оздоровлення нирок забезпечує поліпшення функцій і стану нирок. Від здоров’я нирок безпосередньо залежить здоров’я всього організму. Поліпшується самопочуття, оздоровлюються і очищаються нирки, підвищується імунітет.
Профілактично програму рекомендується проводити один раз на рік.

Попередньо слід протягом 10 – 12 днів провести санацію верхніх дихальних шляхів. Тому що здоров’я нирок пов’язано зі здоров’ям носоглотки. Якщо є інфекція в верхніх дихальних шляхах, вона опускається в нирки.

  • Вранці і ввечері по одному впорскуванню в кожну ніздрю спрей для носа Аромадоктор.
  • Вдень – спрей для носа Цілитель.
  • Для горла застосовувати спрей Швидка допомога три рази в день. Після зрошення горла не їсти і не пити протягом години.

Також рекомендуємо Вам дотримуватися питного режиму, 2 літри води в день переважно в першій половині дня. Якщо ж ви п’єте набагато менше води, то споживання води слід збільшувати до двох літрів поступово. Необхідно дотримуватися дієти, виключити занадто гостре, солоне, смажене, копчене і екстраговане.

Слід враховувати, що прийом препаратів для лікування нирок необхідно починати з маленьких доз, щоб організм зміг адаптуватися до очищувального процесу і не було загострень. Протягом тижня дозу слід доводити до рекомендованої. У рекомендованих дозах є порція “чайна ложка”. Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих, які у вас є. Поліензими слід розсмоктувати в роті і запивати водою з розрахунку на 1 чайну ложку випивається 1 склянка води, трохи теплої або кімнатної температури.

Клітковину льону необхідно залити водою кімнатної температури, розмішати і настояти 10 хвилин, а потім випити разом з гущею.

Як приймати препарати для лікування нирок

Прийом Поліензиму – 3.2 слід починати з 1/8 чайної ложки, рекомендована доза половина чайної ложки.
Прийом Фітобальзаму Здоров’я нирок – з 1/8 чайної ложки, рекомендована доза 1 чайна ложка.
Прийом Фіточаю Нирковий слід починати з 1/4 склянки, заварювати потрібно 1 пакетик на 1 склянку окропу, рекомендована доза – 1 стакан.
Клітковину слід починати з 1 чайної ложки, рекомендована доза 1 столова ложка без верху.

  • Перший місяць прийому.

Перед сніданком, наприклад, 7-й годині ранку. Ви можете самостійно визначати для себе зручний час для ранкового прийому їжі. Бажано, щоб ви снідали до 9 години ранку.
Поліензим 3.2, через 10-20 хв. прийняти бальзам Здоров’я нирок.
Через півгодини можна поснідати. Якщо ви поспішаєте, то можна починати сніданок через десять хвилин. Потім випити 1 чайну ложку Олії конопляної.
Через 15 – 60 хвилин випити фіточай Нирковий.

Між сніданком і обідом слід прийняти Клітковину льону. Клітковина льону містить калій, який необхідний для виведення зайвої рідини з організму.
Після обіду через 15 – 60 хвилин випити фіточай Нирковий.
Перед вечерею, в нашому прикладі це 19.00. Ви можете самостійно визначати для себе зручний час для вечірнього прийому їжі. Бажано, щоб ви вечеряли до 7 години вечора.
Поліензім 3.2, через 10-20 хв. прийняти бальзам Здоров’я нирок.
Через півгодини можна повечеряти. Якщо ви вечеряєте пізно, то можна починати вечерю через десять хвилин. Потім випити 1 чайну ложку Олії конопляної.
Перед сном необхідно прийняти Клітковину льону.

У другій місяць прийому замість Олії конопляної приймаються натуральні таблетки Нефронорм і Хлорфіонорм по 1 шт. 2 рази на день.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залиште Ваші контакти і наші фахівці допоможуть підібрати ефективний комплекс препаратів саме для Вас!