ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Бізнес з нами 1

Першочергове завдання компанії Грін-віза полягає в сприянні оздоровленню і зміцненню матеріального добробуту українського суспільства. Для досягнення цих цілей ми пропонуємо вам товари для краси і здоров’я високої якості спеціальної лікувальної та профілактичної спрямованості. Надаємо комфортні умови для плідної співпраці і підтримки стабільних партнерських взаємовідносин.

Наш ефективний маркетинг дозволяє створити заробіток без вкладень, а в подальшому і власний бізнес. Це прекрасна можливість для кожного знайти успіх і незалежність в улюбленій справі, відчувати себе впевненим у майбутньому попри кризи. З 2004 року Грін-віза успішно розвивається як мережевна компанія в усіх регіонах України.

Компанія рухається по шляху прогресу і кар’єрне зростання своїх партнерів і лідерів ставить на перше місце. Грін-віза надає можливість вибрати саме той спосіб співпраці, який підходить вам.

Співпраця з компанією Грін-віза можлива по декількох напрямках

Бізнес з нами 2

По-перше, купувати для себе товари для краси і здоров’я зі знижкою.

Бізнес з нами 3

По-друге, отримувати роздрібний дохід при прямому продажу продукції клієнтам.

Бізнес з нами 4

По-третє, в залежності від обсягу реалізованої продукції за календарний місяць ви отримуєте винагороду за обсяг особистих замовлень.

Бізнес з нами 5

Четвертий варіант співпраці передбачає прибуток від організації власної реалізаційної структури. Якщо ви залучаєте в бізнес інших учасників, ви отримуєте винагороду у вигляді відсотків від їх товарообігу.

Ви можете заробляти всіма способами. У кожному з варіантів виграють і клієнти, що отримують якісні товари для краси і здоров’я безпосередньо від виробника, і ви, що заробляєте прибуток за обсяг реалізації і заробіток без вкладень. Для співпраці необхідно оформити один Стартовий набір консультанта вартістю 50 грн. Вам будуть доступні всі перераховані вище види доходу.

Грін-віза максимально враховує інтереси і бажання своїх партнерів. Тому у співпраці з регіональними керівниками проводить семінари і навчальні майстер-класи, щомісячні акції і програми з подарунками. Наші незалежні консультанти постійно відчувають, що компанія Грін-віза цінує і підтримує бізнес кожного з них. У разі виникнення питань ви можете проконсультуватися за нашими телефонами.
Ми бажаємо вам здоров’я, добробуту і успіху!​