ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Умови акції Бонуси за відгуки

Постійна акція – напиши відгук і отримай бонус на наступне замовлення!
Після того, як Ви зробили покупку в нашому інтернет-магазині greenvisa.com.ua, у Вас є досвід спілкування з нами і досвід застосування продуктів компанії Грін-віза. Це дуже цінно для нас і може бути вигідно для Вас.
Просимо Вас робити коментар до замовлення «Знижка за відгук». В одне замовлення можна використовувати не більше 5% знижки, але не більше 100 грн в одне замовлення. Якщо Ви накопичили більше відсотків, то ми врахуємо їх в наступний раз.
Ми пропонуємо Вам такі варіанти отримання отримання знижок на наступну покупку:

1. На сайті:
1.1 Отримайте знижку 1% – розмістіть відгук про магазин на цій сторінці. Розкажіть про якість обслуговування і сервісі в нашому інтернет-магазині.
1.2 Отримайте знижку 1% – розмістивши відгук про будь-який продукт, який ви застосовували, на сторінці цього продукту. У пошуковому рядку, розташованому на верхній горизонтальній панелі зеленого кольору, ви зможете швидко і зручно знайти необхідний продукт.

2. На FACEBOOK:
2.1 Отримайте знижку 3%, поставивши подобається нашій сторінці https://www.facebook.com/greenvisacomuanew/ і написавши кілька слів по посиланню
2.2 Отримайте знижку 1%, розмістивши на своїй сторінці у Фейсбуці Селфі з продукцією + ваші враження про продукцію + підпис #greenvisacomuanew Надішліть нам посилання на ваш відгук.
2.3 Отримайте знижку 1%, розмістивши на своїй сторінці у Фейсбуці 2 відгуків про продукцію з підписом #greenvisacomuanew (1 відгук = 0,5%). Надішліть нам посилання на ваші відгуки.

3. У INSTAGRAM:
3.1 Отримайте знижку 1%, розмістивши на своїй сторінці Селфі з продукцією і вашими враженнями про продукцію з підписом #greenvisacomua і посиланням на наш магазин @greenvisa.com.ua Надішліть нам посилання на ваш відгук.
3.2 Отримайте знижку 1%, розмістивши в Сторіс Селфі з продукцією і вашими враженнями про продукцію з підписом #greenvisacomua і посиланням на наш магазин @greenvisa.com.ua
3.3 Отримайте знижку 2% – розмістіть в Instagram в Сторіс ВІДЕО-ВІДГУК з продукцією і вашими враженнями про продукцію з підписом #greenvisacomua і посиланням на наш магазин @greenvisa.com.ua

Важливо! Відгук на сайті робіть з особистого кабінету *, щоб ми врахували знижку саме Вам.

До відгуків ставляться такі вимоги:
  • Розгорнення і обгрунтованість Вашим досвідом використання.
  • Не повинен бути занадто коротким і шаблонним.
  • Унікальність обов’язкова. Копії з інших відгуків в інтернеті не приймаються.

У разі недотримання вищезазначених правил ми не зможемо нарахувати Вам бонус!

У разі схвалення нами Вашого відкликання, Ви отримуєте всі перераховані вище знижки.

Знижки сумуються між собою і нараховуються при наступному замовленні.

Можлива заміна знижки на безкоштовну доставку посилки до 2,5 кг за обопільною згодою.

Знижки не поширюються на акційний асортимент продукції.

Акція діє на постійній основі. Колектив інтернет-магазину greenvisa.com.ua залишає за собою можливість зупинити цю акцію в будь-який час. Всі накопичені відсотки ми зобов’язуємося врахувати і після закінчення акції.

Бажаємо Вам щастя, здоров’я, творчих успіхів і корисних покупок!

З любов’ю, інтернет-магазин greenvisa.com.ua!