Постійна акція - напиши відгук і отримай бонус на наступне замовлення!

Після того, як Ви зробили покупку в нашому інтернет-магазині greenvisa.com.ua, у Вас є досвід спілкування з нами і досвід застосування продуктів компанії Грін-віза. Це дуже цінно для нас і може бути вигідно для Вас.

Є два варіанти отримання бонусів на наступну покупку:

  1. Додайте відгук про магазин на цій сторінці. Розкажіть про якість обслуговування і сервіс в нашому інтернет-магазині.
  2. Додайте відгук про будь-який продукт, який Ви застосовували, на сторінці даного товару. Швидко і зручно шукати товар в пошуковому рядку, розташованому на верхній горизонтальній панелі чорного кольору. Відгук обов'язково потрібно робити з особистого кабінету*, щоб ми могли нарахувати бонуси саме Вам.

До відгуків ставляться такі вимоги:

  • Розгорнення і обгрунтованість Вашим досвідом використання.
  • Не повинен бути занадто коротким і шаблонним.
  • Унікальність обов'язкова. Копії з інших відгуків в інтернеті не приймаються.

У разі недотримання вищезазначених правил ми не зможемо нарахувати Вам бонус!

Коли ж відгук нами схвалений, Ви отримуєте 1 бонус ** за кожен відгук. Бонуси за відгуки підсумовуються між собою.

Бонуси діють при наступному замовленні. Просимо Вас робити коментар до замовлення «Бонус за відгук». В одне замовлення можна використовувати не більше 5 бонусів. Якщо Ви накопичили більше, то ми врахуємо це наступного разу.

Акція діє на постійній основі. Колектив інтернет-магазину greenvisa.com.ua залишає за собою можливість зупинити цю акцію в будь-який час. Всі накопичені бонуси ми зобов'язуємося врахувати і після закінчення акції.

Бажаємо Вам щастя, здоров'я, творчих успіхів і корисних покупок!

* Якщо Ви робили покупку через наш інтернет-магазин, у Вас автоматично формується особистий кабінет незалежно від того, реєструвалися Ви чи ні. Щоб в нього зайти, потрібно натиснути Вхід у верхньому правому куті. Якщо Ви не знаєте або забули пароль, скористайтеся формою «Забули пароль?»

** 1 = 1 бонус% знижки

Автор: Татьяна Чугай

Форма підписки в українській версії тимчасово не працює, перейдіть в російську версію для того щоб підписатися на наші новини. Вибачте за незручності.
Уведомить о понижении цены
Зворотний дзвінок

Будь ласка, вкажіть ваш номер телефону, ми вам передзвонимо.

* Условия акции