Увага!

Авторські  права на текстовий зміст, зображення, аудіо, відео та інші файли будь-яких розширень належать інтернет-магазину greenvisa.com.ua.

Будь-яке копіювання, передрук і розповсюдження будь-якої інформації з сайту заборонено!

Копіювання і використання контенту без письмового дозволу власника тягне за собою юридичну відповідальність у порядку, встановленому цивільним, адміністративним і кримінальним законодавством згідно зі статтею 51 Закону України Про авторське право і суміжні права.

  • Цивільно-правова відповідальність за порушення авторських прав на підставі пункту 3 частини 2 статті 11, статей 22, 23 Цивільного кодексу України. Згідно з пунктом "в" частини 1 статті 52 Закону України Про авторське право і суміжні права.
  • Адміністративна відповідальність за порушення авторських прав відповідно до статті 51 - 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  • Кримінальна відповідальність за порушення авторських прав відповідно до Кримінального кодексу України, стаття 176 Порушення авторського права і суміжних прав.

Форма підписки в українській версії тимчасово не працює, перейдіть в російську версію для того щоб підписатися на наші новини. Вибачте за незручності.
Уведомить о понижении цены
Зворотний дзвінок

Будь ласка, вкажіть ваш номер телефону, ми вам передзвонимо.

* Условия акции